Email :
info@aveaplast.com
+90 332 400 00 34
+90 505 207 00 10

Hakkımızda

Hakkımızda

2011 yılında Konya'da kurulan AVEAPLAST, tarımsal sulama sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak, sektörel bilgi birikimini bayi/kullanıcılara aktarmak, yenilikçi ve müşterilerini dost olarak gören ticaret anlayışı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Başlangıçta sektöründe öncü üreticilerin toptan bayiliğini yapan AVEAPLAST 2016 yılında damla sulama boruları ve yağmurlama ek parçaları üretimi için yatırımını tamamlamış, 2016 yılında DRPLAST ve 2022'den itibaren SOILDRIP markaları ile ürünlerini pazara arz etmeye başlamıştır.

Faaliyet başlangıcından itibaren kısa süre içinde yurtiçi satış organizasyonunu tamamlayan ve tüketicilerin beğendiği, yüksek nitelikli ürünleri, doğru fiyat politikası ile sunan bir marka haline gelen AVEAPLAST, ihracat açılımı ile son yıllarda yurt dışı pazarlarda da aranılan ve tercih edilen markalar arasına girmeyi başarmıştır.

Hammadde tedariğinden ürün sevkiyatına kadar her aşamada sıkı bir kalite kontrol prosesine sahip olan AVEAPLAST, doğru iş için doğru kalitede üretim, misyonu ile beklentileri karşılayan kalitede ürünler sunmakta, dünya pazarlarında ilk tercih edilen markalar arasında yer almak için var gücü ile çalışmaktadır. İlkeli ve etik ticaret anlayışı ile iç pazarda elde ettiği başarıyı uluslararası pazarda da elde etme hedefine emin adımlarla yürümektedir.